Follow Us

+90 216 592 10 51
bilgi@gardenstar.com.tr

Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 19.00
Pazar Kapalı

Garden Star

Misyon – Vizyon

Misyonumuz;
Modern mimariye değer katacak, mobilyanın dayanıklılık, sağlamlık ve uzun ömür ile harmanladığı esnekliğini, estetiğe dönüştüren, doğanın renklerini, mekanların bütününe en güzel şekilde senkronize eden, güvenliği ve kaliteyi teknolojinin son imkanları ile bütünleştiren ahşap mekanlar ve mobilyalar üretmektir. Zamanın şartlarına ve bireylerin taleplerine paralel olarak ürünlerimizi sürekli geliştirerek yeni alternatifler sunmaktır.
Vizyonumuz;
Sürekli yenilenen mimaride, önemli yer tutan ahşap sektörüne yabancı olmayan bir tür olmasına rağmen, ülkemizde çokta iyi anlatılmamış olan ahşap kaplama seçeneğine yeni bir yol açmayı, bu açtığımız yolda lokomotif firma olmayı amaçlıyoruz. Evinizin ve iş yerinizin vazgeçilmezi olan ahşap, her yapıda olması gereken bir bütün olmaktan çıkarıp, renkleriyle içinizi ferahlatan, dizaynı ile tebessüm ettiren, güvenliği ile aklınızı geride bırakmayan bir araca çevirmeyi hedefliyoruz.

  • Teak deck uygulama
  • Teak masif parke uygulama
  • Tropikal ahşap mekanlar
  • Iroko deck uygulama
  • Iroko masif parke uygulama
  • Tropikal ahşap uygulamalar
Image

İroko

İroko, teak'e benzer birçok kullanım alanına sahiptir. Hatta bazan teakin yedeği olarak kullanılır. Her ne kadar iroko ağacı doğru teak ağacı değilse de Tectona grandis dediğimiz cins bazan Afrika teaki veya Nijerya teaki olarak adlandırılır.
İroko ağacının kullanımı arasında gemi ve bot yapımı, iç ve dış dekorasyon, iroko mobilya yapımında, gardrop ve oyma işleri vardır. Plywood yapımında ve dekoratif kaplama yapımında kullanılır. İroko yapısı itibari ile demiryollarında, bağlama kirişlerinde, denizcilik işlerinde kullanılır.İroko bunların yanında iç alanlarda ve yer döşemesi parke olarak kullanılır.

Teak - Deck Uygulama & Tamir, Bakım

Sohbeti Başlat
Merhabalar; Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by