Follow Us

+90 216 592 10 51
bilgi@gardenstar.com.tr

Pazartesi - Cumartesi 9.00 - 19.00
Pazar Kapalı

Garden Star

Geçmişden Günümüze

2003 yılında mobilya üretim ve bakım işleri üzerine kurulmuş olan Garden Star, ekip çalışması ve mesleki yetenekleri ile yüksek kalitede uygulamalar yapan bir firma olmuştur.

Garden Star, müşterilerin ihtiyaç duyabileceği çeşitlilikteki ürünleri sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile yola çıkmıştır.

Bugün; tüm dış mekan ahşap uygulamaları (cafe,restaurant, villa,otel,spor salonu, tasarım mekanlar, bahçe uygulamaları, ahşap tabela, zemin parke) tüm dış ve iç mekanlara uygulamada profösyenel kadro ve ekipmanları ile ayrıca dış mekan mobilya ve sabit zemin sandalyeler, masalar, salıncaklar, şezlonglar gibi yemek ve dinlenme mekanlarının bakım ve onarımlarını yapmaktadır.
Garden Star' ın kalitesi, daima üstün bir amacı belirlemiş olmanın, içtenlikli bir çabanın, akıllıca bir yol izlemenin ve becerikli bir uygulamanın sonucudur.
Kullandığı ürünlerde her zaman kaliteyi ön planda tutan Garden Star, tecrübeli kadrosuyla alanında en güvenilir hizmeti vermektedir...

  • Teak deck uygulama
  • Teak masif parke
  • Iroko deck uygulama
  • Iroko masif parke
Image

Teak

Her türlü hava koşullarına dayanabilen, zamanın yıpratamadığı ağaçtır. Özelliklerinden dolayı ağaçların en kıymetlisidir.Nadir bulunur; çünkü tik ağacı yalnız Uzakdoğu da Burma (Myanmar) ve Endonezya da yetişir, az miktarda komşu ülkelerde de bulunur.

Teak - Deck Uygulama & Tamir, Bakım

Sohbeti Başlat
Merhabalar; Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by